LYRA HOMES Geniş, Ferah, Denize Yakın

Apartmán

Antalya, Turecko75. Yıl Caddesi no 52, 07090

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 046 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Rozloha: 70 m²
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 046 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

LYRA HOMES Geniş, Ferah, Denize Yakın v lokalitě Antalya nabízí „Apartmán se 2 ložnicemi“ až pro 5 osob. Fén je v tomto apartmánu. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, varnou desku a troubu. Dále můžete využívat rychlovarnou konvici, lednici a mikrovlnnou troubu. Vybavení zahrnuje také televizi, klimatizaci a pračku. Výhled na hory máte v tomto apartmánu.

K dispozici je bezplatné parkování. Wi-Fi je zdarma. Budova je vybavena výtahem. Ubytování je od místa „Zip Zip Park“ vzdálené 2 km.

Vzdálenosti k vybraným místům

Akvárium Antalya5,2 km
Antalya Aqualand5,9 km
Archeologické muzeum v Antalyi6,3 km
Migros7,3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán se 2 ložnicemi

▾

LYRA HOMES Geniş, Ferah, Denize Yakın - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

K dispozici je bezplatné parkování.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena zdarma.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • turečtina
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 07-7082

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je autobusové nádraží „Antalya Districts Terminal“ od ubytování „LYRA HOMES Geniş, Ferah, Denize Yakın“?

Autobusové nádraží „Antalya Districts Terminal“ se nachází 2,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Antalya Airport“ od ubytování „LYRA HOMES Geniş, Ferah, Denize Yakın“?

Antalya Airport se nachází 13,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu LYRA HOMES Geniş, Ferah, Denize Yakın nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování LYRA HOMES Geniş, Ferah, Denize Yakın. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

LYRA HOMES Geniş, Ferah, Denize Yakın - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 046 Kč
Typická cena
~2 110 Kč

Dražší než 7 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 139

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 046 Kč
Typická cena
~2 315 Kč

Toto ubytování je o 32 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně pro hosty s domácími mazlíčky: 38

Za podobnou cenu

~2 589 Kč – ~3 503 Kč

  • Porovnaná ubytování 77
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 0
  • S bazénem 35
  • Se snídaní 15

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

White Garden Hotel-Adult Only

9,5/10 ~3 164 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.